Przepisy

Mądrość starszych

Wyglądało to na codzienną relację sąsiedzką, ale było czymś więcej. Rodzina Ayenugba miała zaledwie trzy lata po ślubie. Jak na młodą parę szło im dobrze: mieli dobre mieszkanie, dobrze płatną pracę, a ich miłość rosła w szwach, ale mieli jeden problem – nie mogli rozgryźć pary na dole.

Okaforowie mieszkali bezpośrednio pod nimi w swoim parterowym budynku. Ayenugbas – zwłaszcza żona Yemi – nie mogli pojąć, jakim cudem posiłki przygotowywane przez panią Okafor zawsze tak wspaniale pachniały. Każdej nocy Yemi czekała przy oknie, żeby powąchać wszystko, co przygotowała pani Okafor. Jej mąż, Ernest, początkowo nienawidził tego, ale później uzależnił się od codziennego rytuału. To był ich deser po tak sobie kolacji.

Yemi trzykrotnie śledziła panią Okafor na targowisku. Podczas każdej wycieczki kupowała te same rzeczy, które kupiła pani Okafor. Jednak kiedy wróciła do domu i zrobiła obiad, było tak samo jak wcześniej. Nadszedł wieczór, a ponieważ woda jest mokra, obiad pani Okafor był wyśmienity; mogli to wywnioskować z zapachu, który unosił się w ich salonie. Ayenugbas mieli dość; zbiegli na dół do Okaforów i poprosili o ujawnienie tajemnicy.

Pani Okafor, wciąż śmiejąc się z tego, o co prosili ją Yemi i Ernest, zaciągnął ich obu do swojej kuchni. Tam go zobaczyli, przysłowiowy ostatni element układanki, przełomowy element gry – kostki przyprawowe Terra! Następny posiłek Yemi był tak smaczny, że pani Okafor zadzwoniła do niej i powiedziała, że ​​ten aromat umilił jej noc. Ernest również włączył się do akcji w ciągu następnych kilku dni; jego posiłki były również na najwyższym poziomie. Ayenugbas w końcu dogonili Okaforów w kuchni, co jeszcze bardziej wzmocniło ich relacje jako par i sąsiadów. Wszystko za sprawą kostek przyprawowych Terra.

Kostka przyprawowa Terra służy do zatrzymywania aromatu; wydobądź smak podczas i po gotowaniu, aby Twoje potrawy były bogatsze i bogatsze. Terra spełnia wymagania każdego nigeryjskiego rodzaju żywności.

Śledź kostkę przypraw Terra w mediach społecznościowych @TerraCubesNaija, aby dowiedzieć się więcej o marce i zapoznać się z opiniami osób, które wypróbowały warianty z kurczakiem lub wołowiną. Wypróbuj Terra Cube w ten weekend i opowiedz nam o swoich wrażeniach. Będziemy czekać!